Oferujemy profesjonalne odbojniki samochodowe do lusterek, zderzaków oraz drzwi, które stanowią solidne zabezpieczenie przed niechcianymi zarysowaniami, wynikającymi z uderzeń lub otarć. Liczba aut poruszających się po ulicach stale rośnie, co widać po korkach występujących nie tylko w dużych miastach. Ciasne miejsca do parkowania czy też zatłoczone drogi sprawiają, że o szkodę parkingową czy kolizję wcale nie jest trudno.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, proponujemy również odbojniki samochodowe do drzwi, które mają szczególne znaczenie w przypadku bliskiego parkowania przy słupkach zabezpieczających, latarniach czy też budynkach. Wybierając nasze akcesoria, z powodzeniem zabezpieczysz również lusterka czy zderzaki swojego auta. Już teraz sprawdź pełną ofertę i znajdź coś dla siebie – zapraszamy!

Odbojniki drzwi, zderzaków i lusterek

Odbojniki do drzwi, zderzaków i lusterek samochodowych


Porysowane i uszkodzone lusterko może popsuć wygląd nawet najbardziej efektywnego samochodu. Jeżeli chcesz uniknąć zniszczeń i dodatkowo zabezpieczyć samochód wyposaż się w jeden z odbojów do  drzwi, zderzaków i lusterek.

W ofercie posiadamy odbojniki chroniące drzwi samochodowe od przerysowań i uderzeń. Odboje ochrone lusterek, które poza funkcją zabezpieczającą podkreśla oryginalny charakter auta. Odbojniki zderzaków, chroniące karoserię przed ewentualnym uderzeniem.

Wszystkie produkty są bardzo elastyczne, dopasowujące się do linii samochodu, odporne na wysokie i niskie temperatury oraz wodę.Udostępniamy rożne modele i kolory odbojników, których dodatkowym walorem jest bardzo prosty i przyjemny system mocowania na taśmie 3M.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl