Wybierz swój kluczyk Opel

Etui na kluczyki samochodowe Opel

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czy Twój kluczyk samochodowy mógłby wyglądać inaczej niż dotychczas? Teraz jest to możliwe dzięki etui silikonowemu na kluczyk samochodowy, skrojonemu na wzór kluczyka marki Opel. Znacząco poprawia jego wygląd i ma wiele innych zalet, których nie każdy jest świadomy. Dzięki swojej elastycznej silikonowej formie z łatwością dopasowuje się do kształtów Twojego pilota do auta. Ikonki umieszczone na kluczyku są przeniesione na etui, tak aby nie stracił swej funkcjonalności. Ich solidne wykonanie powoduje, że nie wycierają się podczas częstego użytkowania.

Bez konieczności szukania pilota do samochodu

Pokrowiec silikonowy występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Są to zarówno podstawowe odcienie jak: czarny, czerwony czy niebieski, ale też i bardziej jaskrawe barwy. Dzięki nim poprawisz widoczność swojego pilota i bez problemu znajdziesz go nawet w damskiej torebce.

Poprawia wygląd kluczyka i chroni kluczyk

Etui silikonowe na kluczyk do auta sprawi, że ukryjesz pod nim dotychczasowe ślady użytkowania takie jak zadrapania czy zarysowania. Jednocześnie też uchroni go przed powstawaniem nowych uszkodzeń mechanicznych, na które nasz pilot jest codziennie narażony. Jego silikonowa powierzchnia pozwala go bez trudu zdezynfekować i usunąć wszelkie zabrudzenia, dzięki czemu utrzymasz swój kluczyk w perfekcyjnej czystości.

Jeżeli zatem do tej pory nie myślałeś o zmianie wyglądu swojego kluczyka, być może teraz się do tego przekonasz. Sięgnij po ofertę naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz wiele modeli etui silikonowych marki Opel. Wybierz ulubiony kolor i ciesz się odświeżonym wyglądem swojego pilota.

aszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz wiele modeli etui
silikonowych marki Opel. Wybierz ulubiony kolor i ciesz się odświeżonym wyglądem swojego pilota.

Opel