Etui czy pudełko zabezpieczające kluczyk keyless?
Etui czy pudełko zabezpieczające kluczyk keyless?

Postęp, z którym mamy do czynienia, sprawia, że producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej innowacyjnych technologii. Chcąc zapewnić nam komfort użytkowania, coraz częściej wyposażają swoje produkty w systemy fal radiowych: kluczyki samochodowe, piloty do bram wjazdowych czy garażowych, telefony komórkowe czy karty płatnicze. Pomimo szeregu korzyści, stanowi to duże zagrożenie. Wielu złodziei wyspecjalizowało się w kradzieży sygnału wysyłanego przez urządzenia. Z tego też powodu na rynku pojawiają się rozwiązania, służące zabezpieczaniu ich przed przestępcami.

 

Etui na kluczyk keyless – co to takiego?

Rozwój motoryzacji sprawił, że wielu producentów pojazdów klasy premium instaluje w nich dostęp bezkluczykowy. Dzięki tej wygodnej funkcji wystarczy mieć kluczyk przy sobie, schowany w kieszeni lub torebce, żeby otworzyć auto. Niestety zdalny dostęp to również niebezpieczeństwo kradzieży samochodu metodą na walizkę. W takiej sytuacji znakomitym rozwiązaniem jest etui antykradzieżowe na kluczyk. Zabezpiecza nasz pilot przed skopiowaniem sygnału przez niepowołane osoby. Jego dodatkową funkcją jest też ochrona kluczyka przed porysowaniem i zniszczeniem. Etui zabezpieczające kluczyki typu keyless stanowi doskonałą asekurację przy ewentualnych upadkach. Można w nim także umieścić karty płatnicze i kredytowe z systemem PAYPASS.

 

Pudełko na kluczyki blokujące fale radiowe – podstawowe funkcje.

Idąc o krok dalej w dziedzinie zabezpieczeń, zaczęto myśleć o rozszerzeniu ochrony na inne urządzenia emitujące sygnały, takie jak: pilot do bramy wjazdowej lub garażowej, telefon komórkowy czy też zapasowy kluczyk do auta. Ważne, aby wszystkie przedmioty znalazły się w bezpiecznym miejscu bez konieczności rozdzielania w różnych pokrowcach. Bezkonkurencyjną koncepcją okazało się pudełko antykradzieżowe na kluczyk keyless, mogące pomieścić te wszystkie rzeczy razem. Identycznie jak etui antykradzieżowe na kluczyk samochodowy, zostało ono wyposażone w klatkę Faradaya, dzięki czemu w podobny sposób chroni przed skopiowaniem sygnału.

 

Pudełko na kluczyk keyless czy etui zabezpieczające kluczyki keyless do samochodu.

Co zatem wybrać? Otóż wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Pokrowiec na kluczyk blokujący fale radiowe przyda się tym, którzy zamierzają chronić w nim jedynie pilota do auta, bądź karty kredytowe. Można go nosić ze sobą w kieszeni i chronić nasz pojazd wszędzie tam, dokąd zmierzamy. Natomiast pudełko zabezpieczające kluczyki typu keyless do samochodu będzie najlepszym rozwiązaniem dla posiadaczy wielu urządzeń emitujących fale radiowe i radio pochodne RFID, GSM, WIFI, Bluetooth itp. Dzięki jego pojemności zmieszczą się tam wszystkie piloty, a jego elegancki wygląd spowoduje, że stanie się ono ozdobą w naszym domu. Warto jednak sprawić sobie zarówno pudełko antykradzieżowe na kluczyk samochodowy, jak i etui na kluczyk keyless. Oba te produkty doskonale się uzupełniają i chronią Twój dobytek, gdziekolwiek jesteś. Jeżeli zatem zdecydujesz się na ich kupno, koniecznie zajrzyj do naszego sklepu internetowego, w którym na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie model. Dostępne modele znajdziesz tu.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl